nadpis
icon_white_edit
icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home

   

slide1 slide2 slide3 slide4

nadpis
03.07.2022
Autocamp od 12 hod. OTEVŘEN , přijímáme hosty na ubytování.

18.06.2022
Doporučujeme majitelům, kteří plně nezvládají své psí miláčky a nejsou ochotni mít své psy na vodítku, v bezpečné vzdálenosti od ostatních hostů, aby zvážili návštěvu našeho autocampu.

03.06.2022
POCTIVÝ KOLÁČ v Pastvinách!!! Firma prodává své výrobky v Autocampu na Šlechtově palouku v červnu o víkendech / sobota -neděle/ od 8:00 hod. do cca 11 hod. Těší se na zákazníky!

25.04.2022
Areál Autocampu Šlechtův palouk v Pastvinách je V PROVOZU. Platební karty NEPŘIJÍMÁME z důvodu nestálého pokrytí signálem internetu. Platba pouze HOTOVOSTÍ!

12.01.2022
I v roce 2022 budeme fungovat, připravujeme se na nadcházející sezónu a těšíme se na Vás! Přijímáme rezervační objednávky NA CHATY na sezónu 2022. Místa na stany a karavany nerezervujeme. Kontakty: atc@pastviny.cz nebo telefon 724 147 317 Pokud nám sdělíte svůj požadavek, rádi Vám odpovíme. Přejeme hezký den!

30.06.2017
MÍSTA pro STANY a KARAVANY NEREZERVUJEME!!! V našem autocampu nemáme vytyčené parcely ani jinak označená místa.

08.08.2015
Informaci o kvalitě vody v přírodním koupání ve vodní nádrži Pastviny zísláte na www.khspce.cz


nadpis
ajax

nadpis
Zde vložte vaši e-mailovou adresu
pro přihlášení (odhlášení) odběru novinek
  

nadpis
Zámek Potštejn
Muzeum řemesel Letohrad
Hora Matky Boží Králíky
Vojenské muzeum Králíky
Vodácká řeka Orlice


nadpis
camp.cz Motorkáři vítáni
www.pekarnaletohrad.cz Klášterecké masné pochoutky, a. s. Pivovar Holba a.s. - Hanušovice Hamé.cz Zelená vrána Krkonošský produkt www.dokempu.cz www.mojeorlickehory.cz

nadpis

Právě online: 1
Návštěvy dnes: 300
Návštěvy za týden: 1635
Návštěvy za měsíc: 5128
Návštěvy celkem: 310310
[Nová služba  Tisk článku  

Nové vybavení autocampu, revitalizace v areálu 

Na letní sezónu 2022 máme připraveno: výměnu sádrokartonů ve společném sociálním zařízení / sprchy ženy, muži, bezbariérová koupelna / , zastínění venkovní terasy proti nepřízni počasí / větru, dešti/, zastínění 4 ks venkovních dveří alespoň částečně stříškou, obnovu vodovodní šachty. Umístění nové reklamy v areálu Tvrze Orlice v Letohradě  /vzájemná výměna/. 

Na  letní sezónou  2021 jsme připravili lepší osvětlení areálu autocampu, došlo na revitalizaci osvětlení. Byl vytvořen nový vstup do Hospůdky /jednosměrný provoz ve výčepu, místo okna posuvné dveře/, nově byla osvětlena terasa Hospůdky. U třech chatek byla obnovena přístupová terasa. 

Od června 2020 je v Autocampu Šlechtův palouk NOVĚ k použití výlevka pro karavany a úprava sociálníhozařízení včetně zpevněné přístupové plochy k výlevce. Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Pardubického kraje, prostřednictvím MAS Orlicko,z.s. 

Dále chaty č. 1- 15 byly vymalovány a proběhla výměna garnyží o oken. U dvou chatek byla vybetonována přístupová terasa.