nadpis
icon_white_edit
icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home

   

slide1 slide2 slide3 slide4

nadpis
09.01.2023
Srdečně zdravím v novém roce 2023! Exponované období Vánoc a Nového roku pominulo a my se můžeme plně soustředit na Sezónu 2023 v našem autocampu. Těším se tedy na Vaše poptávky a rezervace na letošní sezónu! Poptávkový formulář naleznete na našich web stránkách. www.atcslechtuvpalouk.cz Předem děkuji.

27.12.2022
Do nového roku 2023 přejeme všem našim hostům i jejich rodinám, pohodu, klid, štěstí a hlavně ZDRAVÍ!

03.10.2022
Provoz ATC na Šlechtově palouku ukončen 2.10. 2022. Děkujeme všem našim hostům za návštěvu a příznivcům za přízeň!!! Těšíme se na shledání s jarem 2023! Předpoklad otevření sezóny 2023 poslední týden v dubnu.

18.06.2022
Doporučujeme majitelům, kteří plně nezvládají své psí miláčky a nejsou ochotni mít své psy na vodítku, v bezpečné vzdálenosti od ostatních hostů, aby zvážili návštěvu našeho autocampu.

30.06.2017
MÍSTA pro STANY a KARAVANY NEREZERVUJEME!!! V našem autocampu nemáme vytyčené parcely ani jinak označená místa.

08.08.2015
Informaci o kvalitě vody v přírodním koupání ve vodní nádrži Pastviny zísláte na www.khspce.cz

24.08.2014
Agentura Czech Tourism pozvala novináře k návštěvě Podorlicka a Pastvinské přehrady. V našem kempu byli novináři velice spokojeni. Plusové body jsme získali za domácí švestkové buchty. *Mňam-mňam*


nadpis
ajax

nadpis
Zde vložte vaši e-mailovou adresu
pro přihlášení (odhlášení) odběru novinek
  

nadpis
Zámek Potštejn
Muzeum řemesel Letohrad
Hora Matky Boží Králíky
Vojenské muzeum Králíky
Vodácká řeka Orlice


nadpis
camp.cz Motorkáři vítáni
www.pekarnaletohrad.cz Klášterecké masné pochoutky, a. s. Pivovar Holba a.s. - Hanušovice Hamé.cz Zelená vrána Krkonošský produkt www.dokempu.cz www.mojeorlickehory.cz

nadpis

Právě online: 2
Návštěvy dnes: 30
Návštěvy za týden: 451
Návštěvy za měsíc: 1884
Návštěvy celkem: 335421
[Nová služba  Tisk článku  

Nové vybavení autocampu, revitalizace v areálu 

Na letní sezónu 2022 máme připraveno: výměnu sádrokartonů ve společném sociálním zařízení / sprchy ženy, muži, bezbariérová koupelna / , zastínění venkovní terasy proti nepřízni počasí / větru, dešti/, zastínění 4 ks venkovních dveří alespoň částečně stříškou, obnovu vodovodní šachty. Umístění nové reklamy v areálu Tvrze Orlice v Letohradě  /vzájemná výměna/. 

Na  letní sezónou  2021 jsme připravili lepší osvětlení areálu autocampu, došlo na revitalizaci osvětlení. Byl vytvořen nový vstup do Hospůdky /jednosměrný provoz ve výčepu, místo okna posuvné dveře/, nově byla osvětlena terasa Hospůdky. U třech chatek byla obnovena přístupová terasa. 

Od června 2020 je v Autocampu Šlechtův palouk NOVĚ k použití výlevka pro karavany a úprava sociálníhozařízení včetně zpevněné přístupové plochy k výlevce. Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Pardubického kraje, prostřednictvím MAS Orlicko,z.s. 

Dále chaty č. 1- 15 byly vymalovány a proběhla výměna garnyží o oken. U dvou chatek byla vybetonována přístupová terasa.